Beni yakından tanıyın

Merhaba, ben Merve Yıldırım. 16 Haziran 1996’da Balıkesir’de dünyaya gözlerimi açtım ve şu an İstanbul’da hayatıma devam ediyorum.

Çocukluğumdan beri bedenimin bana sunduğu potansiyeli keşfetmek için cimnastiğe başladım. İlk adımlarımı atan öğretmenim sayesinde bu tutkulu yolculuğa adım attım.

Türkiye’nin ilk stretching online uzaktan eğitim kurucusu unvanıyla tanınıyorum. Hala bu alanda kendimi geliştirmeye devam ediyor, hareket kabiliyetimi artırıyor ve stretching, handstand ve postür konularında yüzlerce insana profesyonel eğitimler sunuyorum. Sporun beden ve zihin üzerindeki güçlendirici etkilerini keşfetmeye devam ederken, her öğrencimin potansiyeline ulaşmasına yardımcı olmak benim için bir ayrıcalık. Siz de bu yolculuğa benimle katılarak, bedeninizi ve zihninizin sınırlarını keşfetmeye hazır mısınız?

Biyografim

Cimnastiğe başladığım genç yaşlarımdan itibaren beden ve zihin uyumuna odaklanmış bir yolculuk. Türkiye'nin ilk stretching online uzaktan eğitim kurucusu olarak, esneklik, hareket kabiliyeti ve postür konularında uzmanlaşmış bir eğitmenim.

1996 Yılında

Balıkesir’de küçük bir ilçede dünyaya gözlerini açtı

6 Yaşında

Öğretmenin yeteneğini keşfetmesiyle jimnastik yapmaya başladı

ÇOMÜ Üniversitesi

Beden eğitimi ve öğretmenliği bölümünden dereceyle mezun oldu

Öğrencilik Yıllarında

2. Kademe Aerobik Cimnastik, 2. Kademe Artistik Cimnastik ve Pilates Antrenörlük belgelerini almıştır

Türkiye'nin İlk

Profesyonel stretching online uzaktan eğitim kurucusu olarak bilinmektedir.

Survivor Türkiye

2023 yarışmacılarından birisidir ve kendi isteğiyle yarışmadan ayrılmıştır.

2. Kademe Aerobik Cimnastik

Alınan belge hakkında yazı Alınan belge hakkında yazı Alınan belge hakkında yazı Alınan belge hakkında yazı Alınan belge hakkında yazı Alınan belge hakkında yazı Alınan belge hakkında yazı Alınan belge hakkında yazı Alınan belge hakkında yazı Alınan belge hakkında yazı

2. Kademe Artistik Cimnastik

Alınan belge hakkında yazı Alınan belge hakkında yazı Alınan belge hakkında yazı Alınan belge hakkında yazı Alınan belge hakkında yazı Alınan belge hakkında yazı Alınan belge hakkında yazı Alınan belge hakkında yazı Alınan belge hakkında yazı Alınan belge hakkında yazı

2. Kademe Plates Antrönürlük

Alınan belge hakkında yazı Alınan belge hakkında yazı Alınan belge hakkında yazı Alınan belge hakkında yazı Alınan belge hakkında yazı Alınan belge hakkında yazı Alınan belge hakkında yazı Alınan belge hakkında yazı Alınan belge hakkında yazı Alınan belge hakkında yazı Alınan belge hakkında yazı Alınan belge hakkında yazı

Sertifikasyonlarım

Merve Yıldırım

Branşlarında resmi olarak profesyonel eğitimlerini tamamlayıp bu branşlarda eğitmenlik ve ders vermeye hak kazanmıştır.
My Stretch

Eğitmenlik Kariyerim

Eğitmenlik kariyeri boyunca kişisel gelişim ve profesyonel sporculara online ve yüz yüze eğitimlerini sürdürmeye devam ediyor.